SAP Identity Authentication Service
Webinar
I en verden, hvor vigtigheden af cybersikkerhed øges fra time til time, er vi glade for at introducere SAP’s nye Identity Authentication Service (SAP-IAS), der er en sand innovation fra SAP – og vi har høje forventninger.
Dette er en ny tjeneste leveret af SAP, og vi forventer, at det stadig er noget ukendt område for mange af vores kunder. Derfor lancerer vi med dette event et lille eksklusivt forum for organisationer, for hvem vi anser SAP-IAS for at være meget relevant.
Webinaret vil dække:
- Hvad er SAP-IAS?
- Hvorfor er SAP-IAS vigtigt?
- Hvad er fordelene for organisationer, der skifter til SAP-IAS?
- Demo af SAP-IAS
- 2BM’s anbefalinger af SAP-IAS
- Introduktion af 2BM SAP-IAS Forum
- Kort præsentation af 2BM SAP-IAS-pakken
- Spørgsmål og svar
SAPs anbefaling er klar: Skift til SAP-IAS Authentication Services nu. Dette er en service, der er relevant for alle SAP-kunder.
Deltag i dette webinar, bliv medlem af SAP-IAS-fællesskabet for at lære og dele tanker med organisationer i en lignende situation.

Hvor?
Online
Hvornår?
TBA
Vi har et begrænset antal pladser på hvert event, så meld dig til nu. Du kan også skrive dig på ventelisten HER, så bliver du inviteret til næste event.
Vores talere:

Lars Bork Dylander
CEO & Partner, 2BM



Gregers Thiesen
Senior Consultant, 2BM



Lars Bork Dylander
CEO, 2BM



Gregers Thiesen
Senior Consultant, 2BM
Se videoen og lær mere om SAP-IAP med 2BM
Vil du vide mere om SAP-IAS med 2BM?
Kontakt os i dag!
Giv os et kald på 35 55 55 75 eller send os en besked